Autoskola HERCOGS

Autoskola HERCOGS

Dambja 10, Jēkabpils, Jēkabpils nov. LV-5201
+371 25710071 +371 25710071 Mājaslapa Mājaslapa

Par autoskolu un apmācību programmām:

Autoskola HERCOGS ir Jēkabpils autoskola, tā atrodas pašā pilsētas sirdī – blakus Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļai “Sēļu sēta” Dambja iela 10.
Autoskolas mācību programmas ir paredzētas topošajiem un esošajiem auto vadītājiem, HERCOGA kursantiem un jaunpienācējiem no citām autoskolām, kā arī tiek piedāvāts veikt apmācības vispārizglītojošās skolās par ceļu satiksmes drošību. Metodika ir izstrādāta atbilstoši dažādu vecumposmu
īpatnībām, pieredzei un galvenokārt uztveres spējām. Mācības tiek pasniegtas vizuāli un audiāli, mācību materiāli tiek regulāri un sistemātiski pilnveidoti un atjaunoti.

Autoskolā "Hercogs" ir iespēja apgūt:

  • Autovadītāju B, BE, C, CE, D, kategoriju autovadītāju apmācības, Autovadītāju kursi Jēkabpiī.
  • Pirmās palīdzības kursu dažādu profesiju pārstāvjiem un jebkuras autoskolas kursantiem.

Par autoskolas "Hercogs" pasniedzējiem:

Autoskolā HERCOGS šobrīd apmācību veic tikai profesionāli un pieredzējuši pasniedzēji un instruktori, bet noteikti esam atvērti arī topošajiem profesionāļiem. Mums rūp ētiska un godprātīga attieksme pret autoskolas instruktoriem un pasniedzējiem, kursantiem un sadarbības partneriem, jo mēs ticam, ka gribot negribot pastāv princips – apmierināts kursants ir apmierināti mācību spēki.

Lai mācības noritētu produktīvāk, nodarbības notiek mājīgā, komfortablā atmosfērā pie silta dzēriena. Mēs kursantus apmācam ar entuziasmu un lielu aizrautību! Kāpēc? Tāpēc, ka tas ir mūsu sirds darbs!!!

Kontaktinformācija

Mobilais tālrunis +371 25710071
E-pasts info@autoskolahercogs.lv
Mājaslapa https://www.autoskolahercogs.lv/
Reģistrācijas numurs 40203328296

Pieteikt izmaiņas uzņēmuma informācijā