Vietējās ziņas

 • Ir labi baudīt dzīvi ar lielo karoti!

  Foto: Salasnovads.lv

  Izgaršojot pilnu karoti ar zemeņu saldējumu, ienāk prātā, cik sen nav būts Sēlijas pusē! Saldā zemene karotē vedina uz pārdomām par Salas novada ģerboni, kur tai atvēlēta galvenā loma. Dzīves garšu baudot, ir vērts doties uz Salas novadu! Tur Daugavas apskaloto Sēlpils pilskalnu vēsturnieki uzskata par seno sēļu novada centru.

 • SPA – kur braukt un ko izvēlēties

  Lietuva ir iecienīts SPA ceļojumu galamērķis, kas atrodas pāris stundu brauciena attālumā. Kaimiņu zemē varam izbaudīt lieliskus atpūtas piedāvājumus gan uz dažām dienām, gan kārtīgu atvaļinājumu par pieejamām cenām. Kādu galamērķi izvēlēties un kādus SPA priekus izbaudīt Lietuvā, ja domājat par atpūtu šajā valstī? Esam apkopojuši informāciju, kas noderēs ikvienam, kurš vēlas izbaudīt Lietuvas piedāvātos SPA pakalpojumus.

 • Sēlijas novadu apvienība aicina uz VII Sēlijas Tautas mākslas svētkiem "Sēlija rotā" Jēkabpils novadā

  29. jūnijā Jēkabpils novada Ābeļu pagastā, gleznainā vietā pie Daugavas krasta, svinēsim nu jau 7. Sēlijas novadu apvienības Tautas mākslas svētkus "Sēlija rotā".

 • Kāpēc zobi kļūst dzelteni un kā padarīt tos baltākus

  Kas nosaka to, kādā tonī ir mūsu zobi? Kāpēc vienam tie ir sniegbalti, bet citam dzeltenpelēki? Kā ir iespējams iegūt baltus zobu? Kādas ir efektīvākās metodes? Šajā rakstā varēsiet iegūt atbildes gan uz šiem, gan vēl citiem jautājumiem par zobu iekrāsošanos un iespējamajiem risinājumiem. 

 • Kredīts mazajam biznesam – vai laba ideja?

  Savs bizness ir viens no tiem ceļiem, kā īstenot sapni un rutīnas darbu nomainīt pret ikdienu, kas ir aizraujoša, izaicinājumiem pilna, iedvesmojoša un ik dienu ļauj darīt to, kas patiešām iedvesmo. Arvien vairāk cilvēku uzdrīkstas sekot savām idejām, sapņiem un veido savu biznesu. Tas var būt savs uzņēmums, zīmols, saimnieciskā darbība. Izplatīts ir variants, kad hobijs kļūst par biznesu un naudas pelnīšanas veidu. Ir tādi drosmīgie, kas nomaina pilsētas vidi pret laukiem un sāk nodarboties ar zemkopību vai lopkopību. 

 • Jaunu riepu izvēles ābece

  Neatkarīgi no tā, kāda modeļa, izlaiduma gada vai tehniska stāvokļa jūsu mašīna ir, jaunas un labas auto riepas pavisam noteikti ir labs veids, kā jūsu autiņu uzlabot. Un tas ir tikai loģiski, jo kas gan būtu mašīna bez riepām – vien nekustīgs dzelzs gabals ar jaudīgu motoru. Lūk, savu riepu iepazīšanas ābece, kas jāzina katram jaunajam autovadītājam, ja viņš domā par jaunu riepu iegādi. 

 • Atrodi savu iedvesmu Jēkabpils sludinājumos un reklāmās

  Viena no deviņām Latvijas Republikas nozīmes pilsētām. Vieta, kas stāv Daugavas labajā krastā un izveidojusies līdzās Krustpils pilij. Tā gan ir mazākā no Republikas nozīmes pilsētām, tomēr tai ir pietiekami daudz ievērības cienīgu lietu un sasniegumu, kas ļauj tai izcelties uz citu līdzās esošu pilsētu fona. Jēkabpilī ir ne vien dzimuši daudzi ievērojami cilvēki, bet tā ir nozīmīga arī vēsturiskās apbūves dēļ.

 • Zasa – Sēlijas mākslinieku sala

  Zasa ir Sēlijas sala, kas savos viesos atklāj domas dziļumu, atraisa redzesloka plašumu un iededz gaišu radītprieku. Ja līdz šim sevī esat meklējuši radošo dzirksti, tad laiks doties uz Zasu. 

 • Jēkabpils novada kultūras un sporta sarīkojumi 2019. gada janvārī

   Jēkabpils novada kultūras un sporta sarīkojumi 2019. gada janvārī.

 • Presto Autoskola Jēkabpilī – kur tehnoloģijas ietaupīs naudu!

  Mūsu valstī ik gadu vairāk nekā vienpadsmit tūkstoši jauno vadītāju iegūst braukšanas apliecību un kļūst par daļu no pusmiljona aktīvo ceļu satiksmes dalībnieku vidus. Iespējas un vajadzības ir dažādas, tomēr autoskolas izvēle jāveic ļoti uzmanīgi, lai nodrošinātu to, ka tiesības varēs saņemt kvalitatīvi, ātri, sev izdevīgā un ērtā vietā. Viens no zināmākajiem autoskolu tīkliem Latvijā – Presto Autoskola – atver jaunu filiāli Jēkabpilī, un nu arī jēkabpiliešiem būs iespēja apmeklēt labāko autoskolu Latvijā.