Vietējās ziņas

 • Ir labi baudīt dzīvi ar lielo karoti!

  Foto: Salasnovads.lv

  Izgaršojot pilnu karoti ar zemeņu saldējumu, ienāk prātā, cik sen nav būts Sēlijas pusē! Saldā zemene karotē vedina uz pārdomām par Salas novada ģerboni, kur tai atvēlēta galvenā loma. Dzīves garšu baudot, ir vērts doties uz Salas novadu! Tur Daugavas apskaloto Sēlpils pilskalnu vēsturnieki uzskata par seno sēļu novada centru.

 • Zasa – Sēlijas mākslinieku sala

  Zasa ir Sēlijas sala, kas savos viesos atklāj domas dziļumu, atraisa redzesloka plašumu un iededz gaišu radītprieku. Ja līdz šim sevī esat meklējuši radošo dzirksti, tad laiks doties uz Zasu. 

 • Jēkabpils novada kultūras un sporta sarīkojumi 2019. gada janvārī

   Jēkabpils novada kultūras un sporta sarīkojumi 2019. gada janvārī.

 • Presto Autoskola Jēkabpilī – kur tehnoloģijas ietaupīs naudu!

  Mūsu valstī ik gadu vairāk nekā vienpadsmit tūkstoši jauno vadītāju iegūst braukšanas apliecību un kļūst par daļu no pusmiljona aktīvo ceļu satiksmes dalībnieku vidus. Iespējas un vajadzības ir dažādas, tomēr autoskolas izvēle jāveic ļoti uzmanīgi, lai nodrošinātu to, ka tiesības varēs saņemt kvalitatīvi, ātri, sev izdevīgā un ērtā vietā. Viens no zināmākajiem autoskolu tīkliem Latvijā – Presto Autoskola – atver jaunu filiāli Jēkabpilī, un nu arī jēkabpiliešiem būs iespēja apmeklēt labāko autoskolu Latvijā.

 • Ātrie kredīti un to pieejamība Latvijā

  Ātrie kredīti Latvijā Netcredit.lv vietnē parādās, kā pieprasītākais aizdevuma veids, jo, kā vēstī arī nosaukums, to noformēšana ir ātra un vienkārša. Ja nepieciešams tūlītējs finansiālais atbalsts nelielā apjomā, tad ātrie kredīti ir labākais risinājums.

 • Kur iegūt naudu jauna vai lietota motocikla iegādei?

  Foto: Shutterstock.com

  Vasara, saule, pludmale un mūžīgā brīvība. Un motocikli. Tieši vasarai vislabāk piestāv šie dinamiskie un aizraujošie transportlīdzekļi. Lieli vai mazi, ātri vai retro – vienaldzīgo nav! Siltajam laikam turpinoties, ir vērts padomāt par šī transportlīdzekļa ieviešanu savā dzīvē! Kāpēc un kā to izdarīt? Lasiet tālāk!

 • Apkures krāsnis – lielisks palīgs rudens drēgnajos vakaros!

  Foto: Pixabay.com / Free-Photos

  Tuvojoties gada drēgnajam laikam, teju ikviens steidz vēsos vakarus pavadīt kā vien tīk – sildoties mīļā cilvēka apskāvienos, ieritinoties biezākā segā vai iekurot kamīnu. Lai kā arī gribētos, ar segu vai mīļoto cilvēku būs par maz siltuma, tāpēc svarīgi ir jau laikus nodrošināties, iegādājoties atbilstošas apkures iekārtas un materiālus. Vai zinājāt, ka apkures krāsnis var kalpot par lielisku risinājumu? Turpiniet lasīt rakstu un uzziniet, kādas apkures krāsnis ir pieejamas interneta veikalā Precesdarbam.lv un kā izvēlēties piemērotāko!

 • Ātrie kredīti parādniekiem – pakalpojums, kas prasa drosmi, pacietību un milzīgu paškontroli

  Ir skaidrs, ka negaidītas dzīves situācijas nešķiro, vai cilvēks ir apzinīgs vai vieglprātīgs – tās notiek tad, kad notiek, un tam, kam notiek. Visbiežāk šādas situācijas ir iemesls finansiālas palīdzības meklēšanai, jo, lai atrisinātu notikušo, ir jāsedz izmaksas, kuras ir lielākas par konkrētajā brīdī pieejamo naudu – sauc to, kā gribi – par Mērfija likumu vai vienkārši dzīves nejēdzību. 

 • Jēkabpils novads – Raiņa saules zeme

  Foto: Jekabpilsnovds.lv

  Jēkabpils novads ir Sēlijas lielākais novads, izveidots 2009. gadā, apvienojot 7 pagastus – Ābeļu, Dignājas, Dunavas, Leimaņu, Kalna, Rubenes un Zasas. Tā kopējā platība ir 906 km2. Novada teritorijā nav nevienas pilsētas, taču ir vairāk nekā 60 kilometri Daugavas krasta, lieli mežu masīvi, lauksaimniecības zeme, daudzi dabas objekti un skaistas ainavas. Jēkabpils novadu šobrīd par savām mājām sauc aptuveni 4600 iedzīvotāju.

 • Lidojums ar deltaplānu – kāpēc izmēģināt to jau šovasar

  Vasara ir tas laiks, kad gribam ļaujies atpūtai, piedzīvojumiem, gūt patīkamas emocijas, kas uzlādētu tumšajiem gada mēnešiem. Tāpēc arī vasara ir iecienītākais atvaļinājumu laiks. Sportiskas un aktīvas nodarbes, dažādi piedzīvojumi un adrenalīna gūšana ir iecienīti veidi, kā pavadīt laiku gada siltajos mēnešos. Tad nu gribam jūs pamudināt šajā vasarā izmēģināt vēl vienu interesantu un aizraujošu nodarbi – lidojumu ar deltaplānu.