Vietējās ziņas

 • Moderna un funkcionāla virtuves virsma no mākslīgā akmens

  Virtuve – tā ir telpa ne tikai ēdiena gatavošanai un maltīšu baudīšanai. Ikdienā virtuve, iespējams, ir viena no funkcionālākajām telpām, jo tā kļūst gan par mājas biroju, gan vietu mācību un studiju darbam, gan kalpo ciemiņu uzņemšanai. It īpaši šādas funkcijas ir virtuvēm, kuras atrodas atvērta tipa mājokļos, jo nav stingra zonu sadalījuma ar sienām un durvīm. Tāpēc, veidojot virtuves interjeru, vēlams ņemt vērā, ka ikdienā šai telpai būs plašs pielietojums.

 • Cūciņa Pepa – bērnu iemīļots tēls, kas iedzīvināts arī rotaļlietu veidolā

  Daudzu multfilmu tēli kļūst tik populāri un bērnu iemīļoti, ka tie ātri vien nonāk arī rotaļlietu veikalu plauktos kā figūriņas, mīkstās mantiņas vai kā apdruka uz dažādām bērnu precēm un apģērbiem. Cūciņa Pepa ir viens no šādiem multfilmu tēliem, kas bērnudārznieku vidū iemīļots jau daudzus gadus, tāpēc arī rotaļlietas ar cūciņas Pepas tematiku ir aktuālas. 

 • Kā iekārtot nelielu pagalmu, lai tajā būtu vairāk vietas

  Ja pagalma teritorija pie mājas nav no tām lielākajām, tad var noderēt dažas idejas, kā to labiekārtot tā, lai vietas būtu vairāk un esošā teritorija tiktu izmantota pēc iespējas optimālāk. 

 • Ko darīt, ja piezadzies pavasara nogurums?

  Brīdī, kad pavasara saulīte sāk pamatīgāk sildīt un daba mostas, cilvēki nereti izjūt enerģijas un darbaspēju kritumu. To mēdz dēvēt par pavasara nogurumu, ko izskaidro ar organisma rezervju pazemināšanos pēc rudens un ziemas. Ja esi to starpā, kuri izjūt nogurumu, miega traucējumus, enerģijas kritumu, tad ir vērts padomāt, kādā veidā atbalstīt savu organismu un palīdzēt tam uzveikt pavasara noguruma radītos simptomus.

 • Kas jāievēro, ja izvēlies mēneša kontaktlēcas

  Kontaktlēcas redzes korekcijai izvēlas arvien vairāk cilvēku, jo tās ir ērtas, ļauj izbaudīt aktīvu dzīvesveidu un nav apkārtējiem pamanāmas, kā tas ir ar brillēm. Kontaktlēcu ražotāji parūpējušies par tiešām plašu lēcu piedāvājumu, tāpēc katram iespējams atrast savam dzīvesveidam un vajadzībām piemērotas kontaktlēcas. 

 • Latvijā radītas rotas ar Swarovski kristāliem

  Nela Gems ir rotaslietu zīmols, kas rada skaistas rotaslietas ar Swarovski kristāliem un pērlēm.

 • Kā pareizi kopt bērna mīkstās rotaļlietas

  Diezin vai būs atrodama kāda māja, kurā bērniem nebūs nevienas mīkstās rotaļlietas. Tās patīk gan pašiem mazākajiem, gan arī lielākiem bērniem, kuri tā īsti vairs nespēlējas, bet dažas mīkstās rotaļlietas var būt īpaši mīļas, saistīties ar cilvēkiem, kas tās uzdāvinājuši. 

 • Atjauno savu gultu ar kvalitatīvu virsmatraci

  Daudzi noteikti ir saskārušies ar situāciju, kad ciemojoties nākas nakšņot uz dīvāna vai grīdas. Arī ciemiņu uzņemšanas reizēs gadās radoši pieiet viesu izguldīšanas jautājumam, izvietojot guļamplatības uz izvelkamajiem klubkrēsliem, saliekamajām gultām vai paklāja. Jāsaka godīgi, šīs opcijas ir ciešamas, bet noteikti ne pašas ērtākās. Risinājums šīm un arī daudzām citām situācijām ir virsmatrača izmantošana. 

 • Ceļvedis vecākiem: 5 rotaļlietas, kas šobrīd populāras bērnu vidū

  Rotaļlietu industrija mūsdienās uzņēmusi tādus apgriezienus, ka reizēm nav iespējams izsekot visam jaunajam, kas parādās veikalu plauktos. Vecāki bieži vien brīnās par kārtējo nosaukumu, ko bērni zina un prasa, lai viņiem nopērk šādu mantu, kas ir populāra vienaudžu vidū. Gadās, ka vecāki vispār nesaprot, par kādu rotaļlietu ir runa, tāpēc piedāvājam īsu informāciju par 5 rotaļlietām, kuras šobrīd ir populāras bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā.

 • Ir labi baudīt dzīvi ar lielo karoti!

  Foto: Salasnovads.lv

  Izgaršojot pilnu karoti ar zemeņu saldējumu, ienāk prātā, cik sen nav būts Sēlijas pusē! Saldā zemene karotē vedina uz pārdomām par Salas novada ģerboni, kur tai atvēlēta galvenā loma. Dzīves garšu baudot, ir vērts doties uz Salas novadu! Tur Daugavas apskaloto Sēlpils pilskalnu vēsturnieki uzskata par seno sēļu novada centru.