Vietējās ziņas

 • Atjauno savu gultu ar kvalitatīvu virsmatraci

  Daudzi noteikti ir saskārušies ar situāciju, kad ciemojoties nākas nakšņot uz dīvāna vai grīdas. Arī ciemiņu uzņemšanas reizēs gadās radoši pieiet viesu izguldīšanas jautājumam, izvietojot guļamplatības uz izvelkamajiem klubkrēsliem, saliekamajām gultām vai paklāja. Jāsaka godīgi, šīs opcijas ir ciešamas, bet noteikti ne pašas ērtākās. Risinājums šīm un arī daudzām citām situācijām ir virsmatrača izmantošana. 

 • Hipotekārais kredīts – kā piepildīt sapni par savu mājokli?

  Mājokļa iegāde ir viens no aktuālākajiem jautājumiem jaunajām ģimenēm, lai veidotu stabilu pamatu nākotnei. Visbiežāk sava īpašuma iegādei tiek izmantots hipotekārais kredīts, kas ir labs risinājums, kā pakāpeniski ar saprātīgiem ikmēneša maksājumiem iegūt māju vai dzīvokli savā īpašumā.

 • Ceļvedis vecākiem: 5 rotaļlietas, kas šobrīd populāras bērnu vidū

  Rotaļlietu industrija mūsdienās uzņēmusi tādus apgriezienus, ka reizēm nav iespējams izsekot visam jaunajam, kas parādās veikalu plauktos. Vecāki bieži vien brīnās par kārtējo nosaukumu, ko bērni zina un prasa, lai viņiem nopērk šādu mantu, kas ir populāra vienaudžu vidū. Gadās, ka vecāki vispār nesaprot, par kādu rotaļlietu ir runa, tāpēc piedāvājam īsu informāciju par 5 rotaļlietām, kuras šobrīd ir populāras bērniem pirmsskolas un sākumskolas vecumā.

 • Ir labi baudīt dzīvi ar lielo karoti!

  Foto: Salasnovads.lv

  Izgaršojot pilnu karoti ar zemeņu saldējumu, ienāk prātā, cik sen nav būts Sēlijas pusē! Saldā zemene karotē vedina uz pārdomām par Salas novada ģerboni, kur tai atvēlēta galvenā loma. Dzīves garšu baudot, ir vērts doties uz Salas novadu! Tur Daugavas apskaloto Sēlpils pilskalnu vēsturnieki uzskata par seno sēļu novada centru.

 • SPA – kur braukt un ko izvēlēties

  Lietuva ir iecienīts SPA ceļojumu galamērķis, kas atrodas pāris stundu brauciena attālumā. Kaimiņu zemē varam izbaudīt lieliskus atpūtas piedāvājumus gan uz dažām dienām, gan kārtīgu atvaļinājumu par pieejamām cenām. Kādu galamērķi izvēlēties un kādus SPA priekus izbaudīt Lietuvā, ja domājat par atpūtu šajā valstī? Esam apkopojuši informāciju, kas noderēs ikvienam, kurš vēlas izbaudīt Lietuvas piedāvātos SPA pakalpojumus.

 • Starptautiskais motociklistu saiets Free Hawks Madona 2019

  6. jūlijā motokluba "Free Hawks" biedri, atzīmējot kluba 22. dzimšanas dienu, rīko Starptautisko motociklistu saietu, kas jau piekto gadu norisinās Madonā.

 • Sēlijas novadu apvienība aicina uz VII Sēlijas Tautas mākslas svētkiem "Sēlija rotā" Jēkabpils novadā

  29. jūnijā Jēkabpils novada Ābeļu pagastā, gleznainā vietā pie Daugavas krasta, svinēsim nu jau 7. Sēlijas novadu apvienības Tautas mākslas svētkus "Sēlija rotā".

 • Kāpēc zobi kļūst dzelteni un kā padarīt tos baltākus

  Kas nosaka to, kādā tonī ir mūsu zobi? Kāpēc vienam tie ir sniegbalti, bet citam dzeltenpelēki? Kā ir iespējams iegūt baltus zobu? Kādas ir efektīvākās metodes? Šajā rakstā varēsiet iegūt atbildes gan uz šiem, gan vēl citiem jautājumiem par zobu iekrāsošanos un iespējamajiem risinājumiem. 

 • Eksperti mežu pirkšanas jomā

  Grūti, protams, noteikt, kurš ir tas brīdis, kad cilvēks kļūst par kādas jomas ekspertu vai speciālistu, taču viens ir skaidrs – jo bagātāka pieredze, jo uzticamāks šāda eksperta viedoklis. Tas pavisam noteikti attiecas arī uz tādām lietām kā mežu pirkšana un pārdošana, jo, ja vēlaties meža vērtēšanu vai pārdošanu, ir svarīgi pieaicināt uzņēmumu, kuram ir liela pieredze mežu pirkšanas jomā. 

 • Kredīts mazajam biznesam – vai laba ideja?

  Savs bizness ir viens no tiem ceļiem, kā īstenot sapni un rutīnas darbu nomainīt pret ikdienu, kas ir aizraujoša, izaicinājumiem pilna, iedvesmojoša un ik dienu ļauj darīt to, kas patiešām iedvesmo. Arvien vairāk cilvēku uzdrīkstas sekot savām idejām, sapņiem un veido savu biznesu. Tas var būt savs uzņēmums, zīmols, saimnieciskā darbība. Izplatīts ir variants, kad hobijs kļūst par biznesu un naudas pelnīšanas veidu. Ir tādi drosmīgie, kas nomaina pilsētas vidi pret laukiem un sāk nodarboties ar zemkopību vai lopkopību.