Banner 980x90

Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejs

Jēkabpils novada Sēlijas prasmju muzejā var apskatīt ekspozīciju "Sēļu zemnieks agrāk un tagad", iepazīt Sēlijas laukos 19.gs. beigām un 20.gs. sākumam raksturīgus amatniecības darba rīkus, sadzīves priekšmetus, rokdarbus, apbalvojumus un dokumentus. 

Pieejama ekspozīcija "Novada slavenības" – novadā dzimuši dižgari Rainis, J.Akuraters, brāļi Jānis un Aleksandrs Grīni. Regulāri tiek rīkoti izglītojoši pasākumi dažāda vecuma mērķa grupām. Izstāžu telpā ir iespēja apskatīt Jēkabpils Mākslas skolas Zasas filiāles skolēnu mākslas darbus un dažāda veida izstādes. Muzejs piedāvā iepazīt ārstniecības augu tējas un tējas dzeršanas seno kultūru. Ir iespēja pieteikt ekskursijas grupām pa Jēkabpils novadā esošiem tūrisma objektiem.

Adrese: "Ozollejas", Zasa, Zasas pagasts, LV-5239
Tālrunis: +371 25465787
Mājaslapa: www.jekabpilsnovads.lv, www.facebook.com/selijasprasmjumuzejs
E-pasts: muzejs@jekabpilsnovads.lv, endija.urbane@jekabpils.lv
GPS koordinātes: 56.2935215, 25.9768594

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)