Banner 980x90

Keramikas darbnīca "Zaļbirzes"

Ja vēlaties ne tikai vērot, bet arī iesaistīties mākslasdarba radīšanā, jums noteikti patiks keramiķes Inetas Dzirkales darbnīcā. Tieši te jūs varēsiet redzēt kā māla pikucis iegūst formu, izjust spēku, kas jāpieliek, lai uz podnieka ripas taptu trauks. Noglāstīt, samīļot, veidot un radīt no māla, ļaujoties savai pirmatnējai saiknei ar dabu.

Darbnīcā apmeklētāji var aplūkot kermiķes izstāžu darbus, kā arī iegādāties oriģinālus traukus, svečturus, svilpauniekus, vēja zvanus un citus suvenīrus, jo māla izstrādājumiem viennozīmīgi piemīt īpaša aura. Darbnīca atrodas Krustpils novada Atašienes pagasta "Zaļbirzēs" 40 km no Jēkabpils un 2,1 km no šosejas Jēkabpils-Rēzekne autobusu pieturas "Atašienes pagrieziens", braucot pa rekonstruēto autoceļu P62 Krāslava-Preiļi-Madona līdz kilometru atzīmei 97.

Adrese: Zaļbirzes, Atašiene, Krustpils novads, LV-5211
Tālrunis: +371 26559420
Mājaslapa: www.krustpils.lv
E-pasts: ineta.dzirkale@inbox.lv
GPS koordinātes: 56.511327, 26.4193964

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)