Aicina ziedot rehabilitācijas centra "Spēka avots" izveidei Dignājas muižā

Publicitātes attēls
Publicitātes attēls

Visos "Rimi" un "Supernetto" veikalos sākusies ziedojumu vākšanas kampaņa onkoloģisko pacientu atbalsta biedrības "Dzīvības koks" rehabilitācijas centra "Spēka avots" izveidei Dignājas muižā, Jēkabpils novadā, pilsētas informācijas portālam Jekabpils24.lv ziņo akcijas īstenotāji.

Ziedojumu kampaņa ir pirmais solis "Rimi Latvia" un "Dzīvības koks" sadarbībā, kuras mērķis ir tuvāko pāris gadu laikā savākt rehabilitācijas centra izveidošanai nepieciešamos 250 000 eiro.

"Gandrīz ikviena ģimene Latvijā ir saskārusies ar diagnozi "vēzis". Tas noteikti nav labākais, ko katrs grib savā dzīvē pieredzēt. Tomērir jāatceras, ka dzīve pēc vēža turpinās! Tā ir atšķirīga, jo pats cilvēks mainās, tomēr tā var būt kvalitatīva un pilnvērtīga. Par vēzi mēdz teikt, ka tā ir psihosomatiska saslimšana. Tā atstāj dziļas emocionālas traumas gan pacientā, gan tuviniekos. Lai to pārvarētu, nepieciešama psihosociālā rehabilitācija.Tāpēc "Dzīvības koks" augstu vērtē "Rimi Latvia" atbalstu rehabilitācijas centra izveidošanā. Tas ir ne tikai atbalsts, bet arī izpratnes veidošana un nostiprināšana, ka dzīve pēc vēža turpinās. Tas ir ļoti svarīgi, īpaši, ja ņemam vērā sabiedrībā valdošās bailes un aizspriedumus pret onkoloģiskām slimībām," uzsver biedrības valdes priekšsēdētāja Gunita Berķe.
Viss par: p24