Forumā Jēkabpilī runās par izaicinājumiem biznesa vidē

Jelgava, 11.okt., LETA. Novembrī Jēkabpilī norisināsies biznesa forums "Izaicinājumi biznesa vidē", aģentūru LETA informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).

Pasākumā plānots diskutēt par iespējamiem risinājumiem, kā mazināt darbaspēka deficītu un veicināt uzņēmēju konkurētspēju. Forumā varēs ieklausīties arī pašu uzņēmēju veiksmes stāstos, kā arī dalīties savā personīgajā pieredzē un prezentēt savu uzņēmumu, tādējādi uzrunājot potenciālos klientus un sadarbības partnerus konkrētajā reģionā.

Pasākuma pirmajā daļā uzstāsies bankas "Citadele" ekonomists Mārtiņš Āboliņš ar prezentāciju "Latvijas ekonomikas aktualitātes - ko tirdzniecības kari un darbaspēka deficīts nozīmēs Latvijai". Savukārt Ārvalstu investoru padomes Latvijā pārstāvis pastāstīs par investoru novērojumiem un ieteikumiem darbaspēka trūkuma mazināšanai, kā arī tiesiskās vides sakārtošanai.

Klātesošajiem būs iespēja uzzināt arī par reemigrāciju veicinošo sociālo akciju "Latvija strādā". Pēc tam notiks paneļdiskusija, kurā kopā ar ekspertiem visiem klātesošajiem būs iespēja diskutēt par šiem aktuālajiem jautājumiem.

Pasākuma otrajā daļā ar prezentācijām uzstāsies pārstāvji no LTRK Enerģētikas komitejas un Attīstības finanšu institūcijas "Altum", skaidrojot aktualitātes, ko nosaka Energoefektivitātes likums un Eiropas Savienības direktīvas, un kā šīs prasības realizēt, izmantojot valsts atbalstu uzņēmumu energoefektivitātes uzlabošanai. Paneļdiskusijā būs iespēja uzzināt par vairāku uzņēmēju praktisko pieredzi energoefektivitātes risinājumu ieviešanā.

Savukārt dienas noslēgumā prezentēšanas prasmju treneris Oskars Priede pastāstīs savu pieredzi, kas foruma apmeklētājiem palīdzēs iegūt svaigu un racionālu skatu uz publiskās runas situāciju kopumā, un parādīs dažus knifus, kas var pozitīvi ietekmēt biznesa darbību.

Forums notiks 2.novembrī no plkst.10, Krustpils kultūras namā.