"Jēkabpils Siltumam" pietrūkst 400 tūkstošu latu rekonstrukcijai

SIA "Jēkabpils Siltums" ņems aizņēmumu Valsts Kasē, lai varētu pabeigt siltumtīklu rekonstrukcijas darbus. Nepieciešamā summa ir 400 tūkstoši latu, vēsta portāls cilvekam.lv.

Portāls raksta, ka uzņēmuma vadītājs Aleksandrs Karpenko Finanšu komitejas sēdē deputātus informējis, ka, lai ņemtu minēto aizņēmumu, nepieciešams pašvaldības galvojums.

"Atzīstu, ka esmu pamatīgi kļūdījies ar prognozēm par parādu apmaksu, ar ko bijām rēķinājušies, ka spēsim būs pietiekama summa, lai pabeigtu rekonstrukcijas darbus. To, ko saka televīzijā mūsu valsts vīri - ka krīze ir beigusies, laikam Jēkabpilī par to nezina," ironiski paudis Aleksandrs Karpenko.

Jekabpils24.lv jau rakstīja, ka tuvākajās nedēļās plānots pabeigt būvdarbus projekta "Siltumtīklu rekonstrukcija Jēkabpilī Nameja, Viestura un Jaunās ielas mikrorajonā" ietvaros. Projekta laikā tiek veikta siltumtīklu rekonstrukcija Nameja, Viestura un Jaunās ielas mikrorajonā - esošās siltumtrases caurules, kas izvietotas dzelzsbetona kanālos, nomainot ar rūpnieciski izolētām bezkanālu siltumtrasēm 2064 metru garumā.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu