Banner 980x90

Kapu labiekārtošana Jēkabpilī tuvinieku piemiņai un pateicībai

SIA “Kantiņi” izgatavo kapu apmales, kapu pieminekļus, akmens soliņus un citus akmens izstrādājumus, kā arī piedāvā kapu kopšanas pakalpojumus.

Tuvinieku mīlestība un cieņa visvairāk mums vajadzīga dzīves laikā, taču sakopta un skaista kapa vieta liecina, ka pēcnācēji savu tuvinieku piemin un atceras ar pateicību. Kapa iekārtošana un kopšana ir dziedinoša palicējiem, īpaši, ja kapavietu veido atbilstoši aizgājēja izpratnei par skaistumu. Vēl pavisam nesen mūsu vecmāmiņas mēdza iegādāties un iekārtot sev kapavietu jau savas dzīves laikā, un par cilvēku mierīgo skatu uz šīs zemes gaitām liecināja zārks katras lauku mājas bēniņos. Nāve vienmēr pienāk negaidot, un ir labi, ja par visu jau laikus ir padomāts. Mums piedzimstot, noteikta un skaidra ir tikai viena lieta –  mēs visi esam mirstīgi.  

 


Vienvietīgai kapavietai Latvijas kapsētās piešķir aptuveni 5–6 m² zemes, divvietīgai 8–10 m², bet ģimenes kapiem (4 personām) 12–15 m². Tas ir neliels zemes stūrītis, kurā katrai zemes pēdai jāatbilst kopējam mērķim – veidot harmonisku un estētisku vidi, kur pieminēt aizgājēju. Sakoptu kapavietu raksturo kapu apmale, kapakmenis vai kapu piemineklis, saskanīgi puķu un dekoratīvo krūmu stādījumi, soliņš, kur apsēsties un vieta, kur novietot darbarīkus kapa kopšanai.  

Kapu labiekārtošanu Jēkabpilī piedāvā SIA “Kantiņi”, kas šajā jomā strādā jau vairāk nekā 18 gadus. Laipna un profesionāla attieksme pret katru klientu, konsultēšana, mērījumi un dizaina risinājumi garantē, ka rezultāti atbildīs iecerēm. Prasmīgie uzņēmuma meistari veic pilna cikla akmens apstrādi – akmens zāģēšanu, pulēšanu un termisko apstrādi, veidojot dažāda veida virsmas, kā arī aizsardzību pret ūdens un sala ietekmi. Materiālu piedāvājumā ir deviņu dažādu toņu klints akmeņi, kā arī bezgalīgas Latvijas laukakmens variācijas. 

 


Uzņēmums izgatavo kapu apmales, kapu pieminekļus, akmens soliņus, veic tekstu iestrādi ar smilšu strūklu, portretu gravēšanu, izgatavo fotokeramiku un piegādā kapavietā visus noformējumam vajadzīgos materiālus, tajā skaitā lielgabarīta akmens plāksnes un objektus. 

Kapi prasa ilgstošas rūpes, jo katra pašvaldība pieņem savus saistošos noteikumus par kapavietu uzturēšanu un kopšanu, tādēļ bez kapu labiekārtošanas SIA “Kantiņi” piedāvā arī kapu kopšanas pakalpojumus. Īpaši vērtīgi tas ir gadījumos, kad pēcnācēji dzīvo tālu no savu tuvinieku dzīves un apbedījumu vietām. Noslēdzot līgumu ar uzņēmumu, pat rets kapu apmeklējums nekad nesagādās rūpes un nenesīs vilšanos. 

Sakopti un skaisti kapi ir pēdējais dārzs mūsu mīļo tuvinieku piemiņai, kas parāda mūsu cieņu pret iepriekšējām paaudzēm.  

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)