Kredīts bez ķīlas – palīgs Ziemassvētkos

Foto: Pixabay.com / yvettefang0604
Foto: Pixabay.com / yvettefang0604

Ar pavisam straujiem soļiem tuvojas gada nogale, par ko liecina veikalu skatlogos redzamie dāvanu papīri un apkārt skanošās Ziemassvētku dziesmas. Ziemassvētki ir laiks, kad ikkatrs vēlas pavadīt laiku ar ģimeni un apsēsties pie kopīga galda, lai pārrunātu paveikto. Jau kopš bērnības ikviens ar nepacietību un vieglu satraukumu ir gaidījis Ziemassvētku vakaru, lai varētu pasniegt dāvanas saviem mīļajiem, un noskaidrotu, ko no ģimenes saņems šogad. Ja dāvanu iegāde izrādās dārgāka, nekā plānots, palīdzēt var dažādi aizdevumu veidi, tostarp kredīts bez ķīlas. Turpiniet lasīt rakstu un noskaidrojiet, ar ko šogad varat pārsteigt ģimeni!

Dāvanas Ziemassvētkos var būt visdažādākās – no pašdarinātām kartītēm līdz pat greznām un dārgām lietām. Kā izvēlēties atbilstošāko dāvanu un kur iegūt papildu naudu, ja tāda nepieciešama? Tas viss raksta turpinājumā!

Svētki visai ģimenei
Lai svētki izdotos un būtu atbilstoša noskaņa, visam jābūt iepriekš rūpīgi izplānotam, tostarp:
• dekorācijām mājās;
• ēdienu klāstam;
• dāvanām;
• vakara aktivitātēm. 

Lai paspētu iekrāt nepieciešamos naudas līdzekļus, to visu plānot būtu nepieciešams vismaz mēnesi vai divus pirms svētkiem, bet, ja Jūs esat attapies tikai tagad, palīdzēt var mūsu ieteikumi. 

Dāvanas – gaumes lieta
Visiem nevar dāvināt vienu un to pašu, Jūs taču piekritīsiet? Ir svarīgi katram dāvināt to, kas patīk visvairāk. Protams, vieglākais ceļš uz izdevušos dāvanu vienmēr bijusi skaidra nauda, ko saņēmējs varētu tērēt pēc saviem ieskatiem, tomēr varbūt tās vietā der izmēģināt ko citu? Daži ieteikumi, kā izvēlēties atbilstošāko dāvanu:
neviļus apjautājiet sveicējus. Neuzdodiet tiešu jautājumu, bet, veidojot sarunu, mēģiniet noskaidrot, kas ir tas, kas Jūsu tuviniekiem trūkst, un varbūt tieši Jūs sveikšanas brīdī varēsiet viņus pārsteigt nesagatavotus;
izpētiet pieejamo informāciju. Ja neizdodas no tuviniekiem noskaidrot, kas ir viņu vēlmju augšgalā, izlasiet, kādus ieteikumus dāvanām varat atrast internetā – īpaši piedāvājumi, raksti par Ziemassvētkiem u.c.;
dāviniet to, ko gribētu saņemt pats. Ja tie ir Jums vistuvākie cilvēki un Jūsu gaume nereti ir saskanējusi, uzticaties tai un iedomājaties, ko pats vēlētos saņemt.

Ja esat noskaidrojis, kā vēlētos Ziemassvētkos iepriecināt savus tuviniekus un draugus, aprēķiniet plānotās izmaksas, lai saprastu, vai viss izdosies, kā iecerēts. Ja izrādās, ka ar esošajiem līdzekļiem ir par maz, pastāv trīs veidi, kā izdevīgi aizņemties trūkstošās finanses.


Kur aizņemties?
Lai aizņemtos nelielas summas, kas palīdzētu atrisināt ar svētkiem saistītās finanšu problēmas, palīdzēt var kredīts bez ķīlas – ātrais kredīts vai patēriņa kredīts, kā arī, protams, aizņēmums no paziņām. Kādas ir to priekšrocības?

Kredīts bez ķīlas – iegūstiet jau tūlīt
Šis ir parocīgs aizņēmuma veids, īpaši tuvojoties Ziemassvētkiem, jo tā saņemšana ir:
• parocīga. Aizdevēji saviem klientiem piedāvā vilinošas un ļoti izdevīgas atlaides, piemēram, nepiemērojot procentu likmi, kad tiks veikta aizņēmuma atmaksa;
• salīdzinoši ātra. Nepieciešams izvēlēties izdevīgāko aizdevēju, reģistrēties tā mājaslapā, atzīmēt vēlamo naudas summu un norādīt prasītos datus, un gaidīt apstiprinošu ziņu no aizdevēja;
• vienkārša. Kā jau pasaka pats nosaukums, šis ir kredīts bez ķīlas, kas nozīmē, ka, lai to saņemtu, nevajadzēs ieķīlāt kādu Jums piederošu objektu;
• ērta. Pieteikumu Jūs varat aizpildīt no jebkuras pasaules vietas, kurā ir pieejams interneta pieslēgums, un naudas summu Jūs saņemiet uz savu bankas kontu.

Aizņēmums no paziņām – vai vērtējams pozitīvi?
Vienmēr pastāvējis uzskats, ka aizņemties no paziņām vai draugiem ir vienkāršākais un ērtākais veids, tomēr der padomāt, vai tā tiešām ir. Pastāv viens galvenais risks, ar ko var nākties saskarties, aizņemoties no paziņām, un tas ir: domstarpības.

Protams, ka paziņa vēlēsies Tev palīdzēt, taču, lai novērstu iespējamo domstarpību rašanos, ieteicams noslēgt līgumu, kas Tev ļaus veiksmīgi atmaksāt parādu un aiztaupīs dusmas no paziņas puses, kas rastos aizņēmuma gadījumā bez līguma slēgšanas, ja, piemēram, aizdevums netiktu atmaksāts solītajā laika posmā. 

Pirms aizņemties – apdomājieties!
Atcerieties, ka jebkurš aizņēmums, tostarp kredīts bez ķīlas, būs jāatdod tam paredzētajā termiņā, kas atrunāts līgumā. Pirms aizņemties, lai segtu ar Ziemassvētkiem saistītus izdevumus, ieteicams atbildēt uz jautājumiem:
• vai tiešām esošajā situācijā, piemēram, aizdevums ir nepieciešams? Varētu šķist, ka tēriņi ir neatliekami un bez tiem iztikt nevar, taču der apdomāt, vai tā tiešām ir. Varbūt plānot svētkus citādāk un ietaupīt naudu, izvēloties dāvanas tuviniekiem?
• vai pēc tam atmaksa neradīs problēmas? Ir svarīgi apzināties, vai finansiālā situācija ir pietiekami stabila, lai aizņēmumu līgumā noteiktajā termiņā atdotu. Ja atmaksa prasīs vairāk par 40% no Jūsu mēneša ienākumiem, ieteicams neaizņemties.

Atcerieties, ka jebkura dāvana spēs sasildīt Jūsu tuvinieku sirdis, nav nozīmes, cik liela vai maza tā būtu, galvenais, ka nākusi no sirds. 

Gaišus un mīlestības pilnus svētkus Jums novēl aizdevējs Kredits7.lv.