Labdarības akcijā "Dzīvo vesels" Jēkabpils reģionālajā slimnīcā konsultēs 400 pacientus un veiks 42 operācijas

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay

Labdarības akcijas "Dzīvo vesels" gaitā, no 10.augusta līdz 15.augustam, Jēkabpils reģionālajā slimnīcā tiks konsultēti 400 pacieni, kā arī veiktas 42 operācijas.

Kā aģentūru LETA informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Margita Liepiņa, šī akcija ir unikāla, jo vienkopus pulcēs ārstus un medicīnas personālu, lai bez maksas strādātu sabiedrības labā. Akcijas gaitā plānots sniegt bezmaksas konsultācijas un nodrošināt nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas Jēkabpilī un tuvējos novados dzīvojošajiem pensionāriem, invalīdiem, politiski represētām personām.

Labdarības akcijas "Dzīvo vesels" preses konferencē Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs (Jēkabpils reģionālā partija) informēja, ka patlaban akcijas norisei ir saziedoti 20 450 eiro, kā arī pateicās visiem, kas finansiāli vai kā citādi ir šo akciju atbalstījis. "Domāju, ka akcija būs liels ieguvums un atbalsts mūsu sabiedrībai," uzsvēra Salcevičs.

Labdarības akciju "Dzīvo vesels" organizē Jēkabpils pilsētas pašvaldība sadarbībā ar traumatologu ortopēdu Kasparu Ūdri, Jēkabpils reģionālo slimnīcu un nodibinājumu "Jēkabpils slimnīcas atbalsta fonds". Tajā piedalīsies arī proktologs Andrejs Miļčevskis, podolgi - Anete Meinarte un Ligita Simsone, PRF klīniskas vadītāja Dr. Aiva Pakule, traumatologs ortopēds Aldis Šperliņš, topošais traumatologs ortopēds Artūrs Strazds, kā arī ārsts traumatologs ortopēds Viktors Jermolajevs no Klaipēdas, Lietuvā.

Ziedojumu vākšana labdarības akcijai "Dzīvo vesels" joprojām turpinās. Par iespēju ziedot var vērsties pie Jēkabpils domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājas Margitas Liepiņas.

Par saziedoto summu tiks sniegtas bezmaksas konsultācijas un nodrošinātas nepieciešamās ķirurģiskās manipulācijas.