Mežāres kultūras nama un pagasta ēku par 1,1 miljonu eiro rekonstruēs SIA "Jēkabpils PMK"

Daugavpils, 17.okt., LETA. SIA "Jēkabpils PMK" uzvarējusi Krustpils novada pašvaldības rīkotajā iepirkumā par tiesībām veikt projektēšanu, autoruzraudzību un būvdarbus projektā "Mežāres kultūras nama un pagasta ēkas rekonstrukcija energoefektivitātes paaugstināšana", liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā.

Projektēšanas, autoruzraudzības un būvniecības darbu kopējā paredzamā un piedāvātā līgumcena ir 1 098 593 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa.

SIA "Jēkabpils PMK" bija vienīgais pretendents, kurš bija iesniedzis savu piedāvājumu apvienotajam projektēšanas, autoruzraudzības un būvniecības darbu iepirkumam projektā "Mežāres kultūras nama un pagasta ēkas rekonstrukcija energoefektivitātes paaugstināšanai".

Pērn SIA "Jēkabpils PMK" apgrozījums bija 5 790 706 eiro, kas ir par 8 449 110 eiro jeb 59% mazāk nekā gadu iepriekš. No 121 974 eiro 2015.gada līdz 26 042 eiro pērn samazinājusies arī uzņēmuma peļņa. Pērn SIA "Jēkabpils PMK" bija nodarbināti 186 cilvēki.

SIA "Jēkabpils PMK" īpašnieki ir Arnis Putniņš, kuram pieder 50%, un Māris Dimants un Vladislavs Skačko, kam pieder pa 25% uzņēmuma kapitāldaļu.