No septembra "Jēkabpils autobusu parks" autobusu maršrutos būs pieejama abonementa biļete

Rīga, 30.aug., LETA. No 1.septembra visos 109 SIA "Jēkabpils autobusu parks" apkalpotajos autobusu maršrutos būs pieejama abonementa biļete, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

Biļeti varēs iegādāties vairākiem braucieniem, kā rezultātā pasažieriem brauciens būs lētāks un sabiedriskā transporta pakalpojumus varēs izmantot ērtāk, katru brauciena reizi nepērkot atsevišķu biļeti. 

Pasažieri varēs iegādāties biļeti no 10 līdz 19 braucieniem; no 20 līdz 34 braucieniem; 35 un vairāk braucieniem, tādējādi saņemot atlaidi attiecīgi 10%, 15% un 20% apmērā. To varēs izmantot 60 dienas no tās iegādes brīža. 

"Jēkabpils autobusu parks" apkalpo maršrutus Jēkabpils, Preiļu, Līvānu, Pļaviņu un citos novados.

 Abonementa biļeti var iegādāties Jēkabpils autoostā, Vienības ielā 1; "Jēkabpils autobusu parks" birojā, "Akurāteri", Salas pagastā, un Preiļu autoostā, Valmieras ielā 1. 

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja pasažieru un kravu pārvadājumu jomā. Tās darbība galvenokārt saistīta ar sabiedriskā transporta - pasažieru pārvadājumu ar autobusu un vilcienu - plānošanu, licenču izsniegšanu kravu un pasažieru komercpārvadājumiem un atļauju izsniegšanu starptautisko pārvadājumu veikšanai.