Piepūšamie dīvāni – draudzīgām sarunām izlaiduma ballē

Publicitātes foto
Publicitātes foto

Vidusskolas eksāmenu laiks norit pilnā sparā. Tas nozīmē, ka tuvojas daudziem jauniešiem ilgi gaidītais izlaidums. Tā kā noslēdzas ļoti nozīmīgs dzīves posms, kas 12 gadus aizvadīts skolas solā, apgūstot dažādas zināšanas, tad izlaiduma ballei jābūt tādai, ko atcerēsieties vēl ilgi pēc tam!

Ir pēdējais brīdis sagatavoties izlaiduma ballītei! Ko darīt? Izvēlēties svinību vietu, pasākuma tematiku, izklaides, atrakcijas, mūziku, kā arī piemērotu aprīkojumu. 

Ņemot vērā, ka teju, teju sāksies vasara, kāpēc gan izlaiduma balli nerīkot brīvā dabā!? Tā ir iespēja radošākām izpausmēm nekā citkārt spēj piedāvāt slēgtas telpas, tāpat tā ir iespēja būt svaigā gaisā, iegūt zināmā mērā lielāku platību, kur pulcēties cilvēkiem un īstenot dažādas izklaidējošas nodarbes, kam vajadzīga lielāka teritorija.  

Kāpēc pasākumā noderēs piepūšamie dīvāni?
Ja ideja par izlaiduma ballītes rīkošanu brīvā dabā Jums šķiet simpātiska, tad, nekavējoties ne mirkli, ir jāpadomā par svinību vietas aprīkojumu. Kāpēc? Jūs diez vai priecāsieties par pēkšņu lietu vai galdu un krēslu trūkumu. 

Ko iesaka pieredzējuši eksperti no pasākumu aprīkojuma servisa "Akurāts"? Ja vēlaties arī zem klajas debess radīt telpas sajūtu, tad būs nepieciešama telts noma. Tās veids un platība atkarīgs no izlaiduma balles vēriena un cilvēku skaita. Uzkodām un dzērieniem būs nepieciešami galdi. "Akurātā" ir gan banketiem paredzētie apaļie galdi, gan arī vienkāršāki priedes koka galdi, ko klienti bieži izmanto tieši brīvdabas pasākumos. 

Neaizmirstiet arī par krēsliem! Var izvēlēties klasiskus krēslus vai solus, var izšķirties par radošāku risinājumu. Brīvdabas pasākumam speciālisti iesaka izvēlēties piepūšamos dīvānus. 

Priekšrocības piepūšamo dīvānu nomai
Kāpēc izvēlēties piepūšamo dīvānu nomu izlaiduma ballītei? "Akurāta" klientu apkalpošanas speciālisti min vairākus iemeslus:  
♦ tie ir spilgtās krāsās- oranža, sarkana, sudrabota (pelēcīga) un balta;
♦ tiem ir interesants dizains;
♦ viegli un ērti kopjami – ēdienu drupatas un dzērienu traipi notīrāmi ar vienu rokas vēzienu;
♦ tie ir viegli un tāpēc ļoti mobili – ja nepieciešams tos pārvietot, tas ir ļoti ātri un bez piepūles izdarāms.

Ir vēl kāda liela priekšrocība piepūšamo dīvānu izvēlē – tie piešķirs pasākuma vietai "odziņu", tā būs interesantāka un atšķirīgāka, nekā ierasts. Kāpēc lai piepūšamie dīvāni nebūtu izlaiduma balles aprīkojums? 

Dīvāni lieliski pilda arī savas pamata funkcijas – tie ir patiešām ērti un ergonomiski. Lieliski piemēroti draudzīgām sarunām un atmiņām par skolā pavadīto laiku. 

Dīvānus apskati šeit  http://akurats.com/lv/aprikojums/piepusamie-divani/!

Kāpēc nomāt, nevis pirkt? 
Ja pasākuma aprīkojums, tai skaitā piepūšamie dīvāni, nepieciešams vienu vai pāris reizes gadā, tad atbilde ir viennozīmīga – izdevīgāk ir nomāt nekā iegādāties to. 

Nomas priekšrocības:
♦ nav jātērē liela nauda piepūšamo dīvānu iegādei;
♦ nav jādomā par to glabāšanu;
♦ nav jāgādā par to uzturēšanu un tīrīšanu;
♦ nav jānodrošina transports piepūšamo dīvānu piegādei pasākuma vietā;
♦ nav jātērē laiks montāžai jeb to piepūšanai. 

Svarīgi atzīmēt, ka pilnīgi viss "Akurāta" pasākumu aprīkojuma nomas inventārs tiek mazgāts pēc katra klienta. Tas nozīmē, ka nākamais klients aprīkojumu vienmēr saņem tīru.  

Kuru piepūšamo dīvānu nomāt?
Vienvietīgu, divvietīgu un trīsvietīgu? "Akurāts" piedāvā šos visus! Ja Jūs interesē dīvānu izmēri, tad, lūk, tie ir:
• vienvietīgs 120 cm x 110 cm;
• divvietīgs 180 cm x 110 cm; 
• trīsvietīgs 239 cm x 110 cm. 

Nomājot piepūšamos dīvānus, "Akurāts" komplektā bez maksas piedāvā arī lounge galdiņu. 

Ja esam Jūs ieinteresējuši, tad piepūšamos dīvānus varat iznomāt, zvanot uz tālruņa numuru 26 338 888 vai rakstot e-pastu uz info@akurats.lv. Ja esat vēl pārdomās un Jūs interesē citas nianses par šo inventāru, "Akurāta" klientu speciālisti labprāt atbildēs uz visiem jautājumiem!

Ar visu "Akurāta" pasākumu aprīkojuma daudzveidīgo piedāvājumu varat iepazīties uzņēmuma tīmekļvietnē. 

Vai Jūs esat gatavs vasaras svinēšanai?