Banner 980x90

TOP 3 noderīgi padomi, kā izvēlēties saules paneļus

Saules paneļi ir mūsdienīgs un efektīvs risinājums tiem, kuri vēlas būt neatkarīgāki no elektroenerģijas tirgus un samazināt izmaksas videi draudzīgā veidā. Tomēr, kad tiek apsvērta saules paneļu uzstādīšana, var rasties ļoti daudz jautājumu par piemērotākā risinājuma izvēli. Lasiet raksta turpinājumu un uzziniet svarīgākos aspektus saules paneļu izvēlē. 

Jauda 

Lai izvēlētos piemērotākos saules paneļus, ir jāizvērtē vidējais gada elektroenerģijas patēriņš mājsaimniecībā. Tāpat ir jāņem vērā elektroenerģijas patēriņš dažādos gadalaikos un diennakts stundās. 

Zinot šos rādījumus, būs vienkāršāk saprast, cik jaudīgi saules paneļi jums ir nepieciešami. Šis aspekts ir ļoti svarīgs, jo, izvēloties neatbilstošas jaudas saules paneļus, ieguldītais neatmaksāsies vai atmaksāsies ilgākā laikā. 

Kvalitāte 

Nozīmīgs faktors, protams, ir saules paneļu cena, taču izmaksas jāvērtē kopā ar kvalitāti. Tā, piemēram, monokristāliskie saules paneļi, lai arī cenas ziņā dārgāki, tomēr ir jaudīgāki un mūsu klimatiskajos apstākļos daudz efektīvāki. Tiem ir arī estētiskāks izskats. 

Par piemērotāko paneļu veidu un ar uzstādīšanu saistītajām izmaksām ir ieteicams konsultēties ar speciālistiem, kuri ieteiks labākos risinājumus! 

Izmēri 

Ņemiet vērā gan saules paneļu fizisko izmēru, gan lielumu vatos. Izvēlieties saules paneļus, kas spēs darbināt visas Jums aktuālās elektroierīces. Savlaicīgi izvērtējiet arī to, vai Jums būs pietiekami daudz vietas saules paneļu uzstādīšanai. Jāņem vērā, ka saules paneļus ir iespējams uzstādīt gan uz ēkas jumta, gan zemes. 

Paneļu fizisko izmēru lielā mērā ietekmē tas, cik jaudīga ir sistēma un kāda veida saules baterijas tiek izmantotas. 

Kvalitāte un teicams serviss – Baltijas Elektro Sabiedrība 

Kvalitatīvi saules paneļi ir arī uzņēmuma “Baltijas Elektro Sabiedrība” piedāvājumā. 

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ir viens no vadošajiem elektro vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, turklāt tas ir vienīgais starptautiskais šāda tipa uzņēmums mūsu valstī. Savā nozarē tas darbojas jau 30 gadus, no tiem 25 gadus ietilpst Würth grupā.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” nodrošina risinājumus ārējo un iekšējo inženiertīklu un apgaismojuma izbūvei, ūdensapgādei, kā arī telekomunikācijām. Viena no jaunākajām uzņēmuma darbības jomām ir saules paneļu un parku ierīkošana. Uzziniet vairāk www.be.lv!

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)