Vakarā un naktī Latvijā pastiprināsies vējš

Rīga, 12.dec., LETA. Otrdienas vakarā un naktī uz trešdienu visā valstī pieņemsies spēkā dienvidu, dienvidrietumu vējš, tā ātrums brāzmās teritorijas lielākajā daļā sasniegs 18-23 metrus sekundē, brīdina sinoptiķi.

Kurzemes rietumkrastā stiprākais vējš būs otrdienas vakarā, bet valsts austrumu novados - nakts otrajā pusē. Vējš vietām var gāzt dažus kokus un radīt citus nelielus postījumus.

Trešdienas rītā vējš pierims un mēreni pūtīs no rietumiem, dienvidrietumiem, dienas gaitā tas atkal nedaudz pastiprināsies, piekrastē brāzmās sasniedzot 14-19 metru sekundē.

Brīžiem gaidāms lietus, slapjš sniegs un ledus graudi. Trešdien no rīta un dienā mākoņu kļūs mazāk un uzspīdēs saule. No rīta un priekšpusdienā daudzviet veidosies apledojums uz ceļiem. Gaisa temperatūra pazemināsies līdz -1..+4 grādiem.

Rīgā palaikam būs nokrišņi, dienā uzspīdēs saule un vairs nav gaidāmi ievērojami nokrišņi. Naktī dienvidu, dienvidrietumu vējš brāzmās pastiprināsies līdz 20 metriem sekundē. No rīta gaidāms mērens rietumu vējš, dienā - dienvidu vējš. Gaisa temperatūra no rīta noslīdēs līdz +1 grādam, vietām veidosies apledojums; dienas vidū būs +3 grādi.