Banner 980x90

Vasaras riepu iegāde – ko ņemt vērā izvēloties?

Automašīnām ar ziemas riepām ir jābūt aprīkotām laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam, tādēļ, tuvojoties pavasarim, daudzi autovadītāji jau sāk apsvērt vasaras riepu iegādi. Izvēle ir atkarīga no vairākiem kritērijiem, piemēram, automašīnas, braukšanas paradumiem un pieejamā budžeta.

Jaunas vai lietotas riepas?

Pārdošanā atradīsiet gan jaunas, gan lietotas vasaras riepas. Lai arī lietotu riepu iegāde var šķist labs veids, kā ietaupīt, tomēr ir jāņem vērā, ka šāds pirkums vienmēr saistās ar risku. Nav zināmi ne riepu izmantošanas, ne riepu uzglabāšanas apstākļi, tādēļ ir jārēķinās ar nepatīkamu pārsteigumu iespējamību. 

Vai vissezonas riepas ir laba izvēle? 

Ar vissezonas riepām ir atļauts pārvietoties visa gada garumā. Lai arī tas var būt ērts risinājums, jo nav nepieciešama tik bieža riepu montāža, jārēķinās ar to, ka vissezonas riepas ir piemērotākas tad, ja ar auto tiek braukts maz un reti. Regulārai braukšanai drošākas un komfortablākas tomēr ir konkrētajai sezonai paredzētas riepas. 

Vai jāmaina visas riepas uzreiz?

Ieteicams mainīt visu riepu komplektu uzreiz, jo nevienmērīgs riepu nodilums var radīt sarežģījumus uz ceļa. Labs riepu serviss piedāvā riepas dažādās cenu kategorijās, ļaujot katram autovadītājam parūpēties par drošu un komfortablu braukšanu pieejamā budžeta ietvaros. 

Neatkarīgie riepu testu rezultāti 

Lai noskaidrotu to, kādas vasaras riepas būs labākās, ir vērts apskatīt arī neatkarīgo riepu testu rezultātus un salīdzināt vairākas iespējas. Tas sniegs reālu priekšstatu par dažādu riepu veiktspēju un palīdzēs izdarīt labāko izvēli.

Pareizs riepu izmērs

Drošai un komfortablai braukšanai ir jāizvēlas pareizā izmēra riepas. Ja nav skaidrs tas, kurš izmērs ir atbilstošs, konsultējieties ar speciālistu. Informāciju par ražotāja rekomendēto riepu izmēru var atrast arī automašīnā uz dzelzs plāksnītes vai auto īpašnieka rokasgrāmatā. 

MMK Riepu Serviss – labas riepas plašā izvēlē

MMK Riepu Serviss piedāvā ziemas, vasaras un vissezonas riepas plašā izvēlē. Ieskatieties www.mmkserviss.lv un atrodiet savām vajadzībām piemērotāko risinājumu. MMK Riepu Serviss nodrošina zinošu speciālistu konsultācijas, pieejama ir arī riepu montāža un balansēšana, kā arī citi pakalpojumi. 

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)