Vērtēs pieaugušo izglītības vajadzības un iespējas Jēkabpilī un novadā

Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto

Jēkabpils Tālākizglītības un informācijas tehnoloģiju centrā trešdien, 18.martā, plkst.11, notiek seminārs "Pieaugušo izglītības vajadzības un iespējas", pilsētas informācijas portālam Jekabpils24.lv ziņo rīkotāji.

Seminārs notiek Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) realizētā projekta "Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītības jomā" ietvaros, un tā mērķis ir noskaidrot situāciju pieaugušo izglītības jomā Jēkabpilī un novadā, kā arī veicināt ieinteresēto pušu sadarbību.

Seminārā tiksies pārstāvji no dažādām Jēkabpils pilsētas un novada institūcijām, kas iesaistītas pieaugušo izglītības stratēģijas plānošanā un īstenošanā, un pieaugušo izglītības pakalpojumu sniegšanā. Paredzēts debatēt par pieaugušo izglītības mērķa grupām un pieprasījumu Jēkabpilī un novadā, piedāvāto pakalpojumu spektru un kvalitāti, izglītības programmu saistību ar darba tirgu, kā arī citiem aspektiem.

Semināru atklās Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks sociālajos jautājumos Jānis Raščevskis.

IZM un Erasmus+ projekta "Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītības jomā" mērķis ir izstrādāt vienotu pieaugušo izglītības modeli Latvijā, iesaistot mūžizglītības aktivitātēs lielāku pieaugušo skaitu, kā arī nodrošinot efektīvu resursu pārvaldi.