Viesītes Mūzikas un mākslas skolas mūzikas programmas apgūšanai Neretas novadā piešķir 6000 eiro

Jelgava, 29.aug., LETA. Viesītes Mūzikas un mākslas skolas mūzikas programmas apgūšanai Neretas novadā šogad būs nepieciešami 6000 eiro, aģentūra LETA uzzināja Neretas novada domē.

Deputāti lēmuši piešķirt Viesītes Mūzikas un mākslas skolas mūzikas programmu īstenošanai Neretā un Mazzalvē 6000 eiro, kas nepieciešami pedagogu atalgojumam un administrācijas izdevumiem.

Līdzekļi tiks paredzēti no Neretas novada pašvaldības budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Jau vēstīts, ka no 1.septembra Viesītes Mūzikas un mākslas skolas mūzikas programmas apgūs arī Neretas novada skolu audzēkņi. Dome ļāvusi skolai ar 1.septembri atvērt jaunas programmu īstenošanas vietas mūzikas programmu apguvei Neretas novadā - Neretas vidusskolā un Mazzalves pamatskolā.

Izglītības iestādes direktore Inga Bartkeviča aģentūrai LETA pastāstīja, ka Neretas novadā mūzikas programmu apgūs 25 bērni. Interesentu bijis vairāk, taču pašvaldībai trūkstot līdzekļu visu vietu finansēšanai. Mākslas programmas Neretas novadā netiks īstenotas, jo novadā jau tiek piedāvāta interešu izglītība mākslā.

Pagājušajā gadā Viesītes skola savas programmas sākusi īstenot arī Salas novadā, un pašlaik izglītības iestādē Viesītes un Salas novados ir apmēram 100 audzēkņu, taču uzņemšana vēl turpinās.