Vietējās ziņas

 • Jaunākās tehnoloģijas ādas skaistumam un veselībai klīnikā "Era Esthetic"

  Lāzerdermatoloģijas klīnika "Era Esthetic" sniedz lāzerdermatoloģijas un estētiskās dermatoloģijas pakalpojumus atbilstoši jaunākajiem zinātniskajiem standartiem, sasniedzot lielisku estētisko rezultātu. Klīnikas darbā tiek izmantotas tikai progresīvas tehnoloģijas, kas sniedz drošību un komfortu procedūru laikā. Procedūras veic pieredzes bagāts un augsti kvalificēts personāls. 

 • Kā būt, kā rīkoties, ja pandēmijas dēļ zaudēts darbs Jēkabpilī

  Pandēmijas laikā uzņēmumi zaudējuši klientus, līdz ar to arī zudušas daudzas darba vietas. Valsts visvairāk palīdz tiem, kam iepriekšējos gados bijuši stabili ieņēmumi un Covid-19 vīrusa dēļ ieņēmumi ievērojami kritušies. Tiem, kas šādās kompānijās ir strādājuši, pienākas dīkstāves pabalsts vai arī valsts piedāvātās algas subsīdijas. Daudziem tā ir tikai simboliska palīdzība, tāpēc šis ir laiks, kad jāmeklē arī citas iespējas, kā nopelnīt. 

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Gudra un pārdomāta elektroenerģijas iegāde un lietošana uzņēmumā

  Ievērojot labas pārvaldības principus uzņēmumā, ir būtiski sekot līdzi tam, lai elektroenerģijas iegāde un lietošana uzņēmumā būtu gudra un pārdomāta. Kā to īstenot? Izanalizējot uzņēmuma vajadzības un izdarot labākās izvēles, domājot gan par šodienu, gan ilgtermiņā.

 • Moderna un funkcionāla virtuves virsma no mākslīgā akmens

  Virtuve – tā ir telpa ne tikai ēdiena gatavošanai un maltīšu baudīšanai. Ikdienā virtuve, iespējams, ir viena no funkcionālākajām telpām, jo tā kļūst gan par mājas biroju, gan vietu mācību un studiju darbam, gan kalpo ciemiņu uzņemšanai. It īpaši šādas funkcijas ir virtuvēm, kuras atrodas atvērta tipa mājokļos, jo nav stingra zonu sadalījuma ar sienām un durvīm. Tāpēc, veidojot virtuves interjeru, vēlams ņemt vērā, ka ikdienā šai telpai būs plašs pielietojums.

 • Cūciņa Pepa – bērnu iemīļots tēls, kas iedzīvināts arī rotaļlietu veidolā

  Daudzu multfilmu tēli kļūst tik populāri un bērnu iemīļoti, ka tie ātri vien nonāk arī rotaļlietu veikalu plauktos kā figūriņas, mīkstās mantiņas vai kā apdruka uz dažādām bērnu precēm un apģērbiem. Cūciņa Pepa ir viens no šādiem multfilmu tēliem, kas bērnudārznieku vidū iemīļots jau daudzus gadus, tāpēc arī rotaļlietas ar cūciņas Pepas tematiku ir aktuālas. 

 • Kā iekārtot nelielu pagalmu, lai tajā būtu vairāk vietas

  Ja pagalma teritorija pie mājas nav no tām lielākajām, tad var noderēt dažas idejas, kā to labiekārtot tā, lai vietas būtu vairāk un esošā teritorija tiktu izmantota pēc iespējas optimālāk. 

 • Ko darīt, ja piezadzies pavasara nogurums?

  Brīdī, kad pavasara saulīte sāk pamatīgāk sildīt un daba mostas, cilvēki nereti izjūt enerģijas un darbaspēju kritumu. To mēdz dēvēt par pavasara nogurumu, ko izskaidro ar organisma rezervju pazemināšanos pēc rudens un ziemas. Ja esi to starpā, kuri izjūt nogurumu, miega traucējumus, enerģijas kritumu, tad ir vērts padomāt, kādā veidā atbalstīt savu organismu un palīdzēt tam uzveikt pavasara noguruma radītos simptomus.

 • Kas jāievēro, ja izvēlies mēneša kontaktlēcas

  Kontaktlēcas redzes korekcijai izvēlas arvien vairāk cilvēku, jo tās ir ērtas, ļauj izbaudīt aktīvu dzīvesveidu un nav apkārtējiem pamanāmas, kā tas ir ar brillēm. Kontaktlēcu ražotāji parūpējušies par tiešām plašu lēcu piedāvājumu, tāpēc katram iespējams atrast savam dzīvesveidam un vajadzībām piemērotas kontaktlēcas. 

 • Latvijā radītas rotas ar Swarovski kristāliem

  Nela Gems ir rotaslietu zīmols, kas rada skaistas rotaslietas ar Swarovski kristāliem un pērlēm.