Pļavas muzejs Kaldabruņā

Pļavas muzejā Kaldabruņā apmeklētājiem ir iespēja iepazīt Latvijas pļavās sastopamo smilgu daudzveidību un ar tām saistītās tautasdziesmas, rituālus, nostāstus, senču tradīcijas.

Iespējams apskatīt: Kaldabruņas Māras jostu ozola dobumā, Padebešu, Pūra un Vārdnieku vainagus, stikla darbnīcu, rotu izgatavošanu. Pieejama ekspozīcija "Pusnakts pļava", kas sastāv no sešām vertikālām projekcijām ar video, skaņas un teksta izvēlnēm četrās valodās: "Latvijas maģiskie augi", "Ziedu zāles, tēlu zāles", "Saulgriežu nakts", "Nakts putni", "Nakts dzīvotāji zemē un zālē", "Pieguļa".  Ikgadēji jūlija pirmajā nedēļā notiek "Siena skulptūru plenērs – Siena dienas".

Adrese: Kaldabruņas skola, Kaldabruņa, Rubenes pagasts
Tālrunis: 29548967
GPS koordinātes: 56.0949, 26.0672

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)