Banner 980x90

Saistībā ar plūdu situāciju Daugavā, spēkā oranžais brīdinājums!

Pļaviņu ūdenskrātuvē saglabājas ledus un vižņu sablīvējums pie Pļaviņām. Pie Zeļķiem un Jēkabpils iet rets ledus. Jēkabpils-Pļaviņu posmā applūdušas zemākās vietās, pie Jēkabpils plašākas teritorijas. Spēcīgie mokrišņi naktī uz 19.01. Latvijas austrumu daļā veicinās ūdenslīmeņa paaugstināšanos. 

Ūdenslīmenis 18.01. pulksten bija 08.50 Pļaviņās 983 cm virs stacijas "0" jeb 72.07 m LAS,  Zeļķos 715 cm virs stacijas "0" jeb 76.51 m LAS; Jēkabpilī 670 cm virs stacijas "0" jeb 81.39  m LAS.

Brīdinājums spēkā no pulksten 10.00 18.01.2023. līdz pulksten 14.00 20.01.2023.

Brīdinājuma līmenis:

ZAĻŠ

DZELTENS

ORANŽS

SARKANS

Hidrometeoroloģiskie apstākļi nav bīstami

Esi informēts!

Esi gatavs!

Rīkojies!

ESI GATAVS pasargāt sevi un savu īpašumu. Iespējama īpašumu un transporta infrastruktūras applūšana. Var tikt traucēta elektroenerģijas un ūdens piegāde, telekomunikāciju sakari. Iespējams, būs nepieciešama evakuācija. Iedzīvotāji tiek aicināti neapmeklēt un nepārvietoties plūdu apdraudētajās teritorijās. Plašāka informācija par hidroloģiskajiem apstākļiem pieejama hidro.meteo.lv. Ieteikumi rīcībai plūdu apdraudējuma gadījumā https://www.vugd.gov.lv/lv/pludi

Aktuālajai brīdinājumu informācijai seko bridinajumi.meteo.lv/

Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvani uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112 !

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)