Banner 980x90

Teiču purva skatu tornis Rijniekos

No Teiču purva skatu torņa Rijniekos paveras skats uz Latvijas lielāko purvu, kura ainava atgādina tundru - kur vien skaties, kilometriem tālu tikai sūnas un sīkiem bērziņiem apaugušas ūdens lāmas.

Skatu torņa apmeklētājiem vēlami gumijas zābaki (ne tikai lietainā laikā). Lai nokļūtu pie skatu torņa par simbolisku ziedojumu jāšķērso privātais īpašums.

Adrese: Jābrauc pa Jēkabpils-Rēzeknes šoseju līdz 37.kilometram, kur krustojumā jānogriežas Madonas virzienā. Pēc 3 kilometriem pie Atašienes katoļu baznīcas jānogriežas pa kreisi, tad pēc 350 metriem krustojumā jāpagriežas pa labi. Tad jābrauc vēl 4 kilometri, jānogriežas pa labi, nobraucot vēl apmēram kilometru, jūs sagaidīs gids.
Tālrunis: +371 26441007
Mājaslapa: www.krustpils.lv
E-pasts: krustpils.novads@jekabpils.lv
GPS koordinātes: 56.585838, 26.359291 (Rijnieku ciema koordinātes)

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)