Vietējās ziņas

 • Lidojums ar deltaplānu – kāpēc izmēģināt to jau šovasar

  Vasara ir tas laiks, kad gribam ļaujies atpūtai, piedzīvojumiem, gūt patīkamas emocijas, kas uzlādētu tumšajiem gada mēnešiem. Tāpēc arī vasara ir iecienītākais atvaļinājumu laiks. Sportiskas un aktīvas nodarbes, dažādi piedzīvojumi un adrenalīna gūšana ir iecienīti veidi, kā pavadīt laiku gada siltajos mēnešos. Tad nu gribam jūs pamudināt šajā vasarā izmēģināt vēl vienu interesantu un aizraujošu nodarbi – lidojumu ar deltaplānu.

 • Kādas priekšrocības piedāvā sporta bāri?

  Publicitātes foto

  Vai esi futbola fans? Varbūt ir pēdējais laiks pievērsties šim vispasaules ļoti populārajam un atzītajam sporta veidam? Sporta bārs Optibet piedāvā lielisku iespēju aizraujošās futbola spēles vērot aizraujošā atmosfērā, izbaudot neaizmirstamu sporta notikuma vērošanas pieredzi. Tās būs neatkārtojamas emocijas un pieredze, tas būs daudz labāk, nekā vērot spēli mājās vai pie draugiem! 

 • Kādas izklaides izvēlēties, lai vecpuišu ballīte vēl ilgi paliktu atmiņā?

  Foto: Shutterstock.com

  Iestūrēšana laulības ostā nav iedomājama bez kārtīgas vīru ballēšanās pirms lielā notikuma – jebkuru kāzu neatņemama sastāvdaļa ir vecpuišu ballīte. Veidu, kā to noorganizēt, netrūkst, taču ko darīt, ja jūsu kompānija dod priekšroku jau gatavai programmai? Kādas aktivitātes izvēlēties? Turpini lasīt un gūsti vienkāršas, interesantas idejas, kā sarīkot vecpuišu ballīti!

 • Logu mazgāšana – kā panākt lieliskus rezultātus?

  Foto: Shutterstock.com

  Līdz ar pirmajiem pavasarīgajiem saules stariem apkārtnē izgaismojas arī lietas, kuras ziemas tumšajos mēnešos palikušas nepamanītas. Pavasaris ir īstais laiks, lai veiktu lielo tīrīšanu – gan privātmājā, gan dzīvoklī, gan uzņēmumā. Viena no svarīgākajām uzkopšanas aktivitātēm gaišākai ikdienai ir logu mazgāšana. Taču, kādus palīglīdzekļus un metodes izmantot, lai, gūtu vēlamos rezultātus?

 • Kāpēc uztura bagātinātāji noder gandrīz ikvienam?

  Foto: Shutterstock.com

  Uztura bagātinātāji ir dažādi pārtikas produkti, kas satur koncentrētas uzturvielas, kas noder ikdienas uztura papildināšanai. Tā kā reti kurš mūsdienās spēj nepārtraukti ievērot sabalansēta uztura diētu, tad bieži tiek lietoti dažādi papildus līdzekļi veselības saglabāšanai un uzlabošanai. 

 • Kāpēc jānēsā saulesbrilles un kas jāņem vērā to iegādē

  Publicitātes foto

  Saulesbrilles uztveram kā skaistu aksesuāru, ko pieskaņojam savam ārējam tēlam un jaunākajām modes tendencēm. Tomēr jāatgādina, ka saulesbriļļu primārā funkcija ir acu aizsardzība no saules un tās radītā kaitējuma. Un no šāda skatpunkta arī vajadzētu raudzīties, izvēloties saulesbrilles. 

 • Kredīts bez ķīlas – palīgs Ziemassvētkos

  Foto: Pixabay.com / yvettefang0604

  Ar pavisam straujiem soļiem tuvojas gada nogale, par ko liecina veikalu skatlogos redzamie dāvanu papīri un apkārt skanošās Ziemassvētku dziesmas. Ziemassvētki ir laiks, kad ikkatrs vēlas pavadīt laiku ar ģimeni un apsēsties pie kopīga galda, lai pārrunātu paveikto. Jau kopš bērnības ikviens ar nepacietību un vieglu satraukumu ir gaidījis Ziemassvētku vakaru, lai varētu pasniegt dāvanas saviem mīļajiem, un noskaidrotu, ko no ģimenes saņems šogad. Ja dāvanu iegāde izrādās dārgāka, nekā plānots, palīdzēt var dažādi aizdevumu veidi, tostarp kredīts bez ķīlas. Turpiniet lasīt rakstu un noskaidrojiet, ar ko šogad varat pārsteigt ģimeni!

 • Jēkabpils novads – Raiņa dzimtene

  Publicitātes foto

  Novads Sēlijā izveidots 2009. gadā, apvienojot 7 pagastus – Ābeļu, Dignājas, Dunavas, Leimaņu, Kalna, Rubenes un Zasas, un tā kopējā platība ir 906 km2. Jēkabpils novadu šobrīd par savām mājām sauc aptuveni 4800 iedzīvotāji. Tā teritorijā nav nevienas pilsētas, taču ir 60 kilometri Daugavas krasta, plaši meži, lauksaimniecības zeme, dabas objekti un skaistas ainavas. Jēkabpils novadā apskatāmi neskaitāmi dabas objekti, 4 pilskalni un 5 baznīcas, muzejs un daudzas privātkolekcijas. Iespējams, tieši novada dabas bagātības ir iedvesmojušas Raini, brāļus Grīnus, Jāni Akurateru – Latvijas mēroga literātus, kuru dzimtā puse ir Jēkabpils novads. 

 • Kvalitatīva foto tehnika – Tavs labākais kompanjons Latvijas zelta rudens iemūžināšanai

  Foto: Stocksnap.io

  Tā kā dzīvojam mērenajā klimata joslā, mums ir paveicies ar iespēju izbaudīt veselus četrus gadalaikus un to piedāvāto apbrīnojamo dabas skaistumu.

 • FN-SERVISS – 15 gadus rūpēs par Jūsu drošību 

  Foto: 123rf.com

  Jau 15 gadus FN-SERVISS, viens no vadošajiem drošības ekspertiem Baltijā, ir palīdzējis uzņēmumiem, organizācijām un privātpersonām padarīt apkārtējo vidi drošāku. Šo gadu laikā uzņēmums ir attīstījies, lai saviem klientiem nodrošinātu iespējami labākos pakalpojumus un risinājumus ugunsdrošības, darba aizsardzības un drošības sistēmu jomā. Kādēļ ir vērts kā savu sadarbības partneri izvēlēties FN-SERVISS?