Banner 980x90

Atkārtoti aicina plūdu skartajās teritorijās nelietot dzeramo ūdeni no akām un citām individuālajām ieguves vietām

SIA “Jēkabpils ūdens” aicina plūdu skarto teritoriju iedzīvotājus pievērst uzmanību uzturā lietojamā dzeramā ūdens kvalitātei individuālajās dzeramā ūdens ņemšanas vietās, tajā skaitā arī akās, un izvērtēt tā lietošanu.

Plūdu laikā akās var ieplūst virszemes ūdeņi, kā arī kanalizācijas saturs, kas var izraisīt infekcijas slimības. Centrālās ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas ir vairāk aizsargātas no ārējā piesārņojuma iekļūšanas. SIA “Jēkabpils ūdens” regulāri veic centralizētās ūdens apgādes sistēmas monitoringu, lai nodrošinātu atbilstošu piegādātā ūdens kvalitāti. Savukārt veselības inspekcija veic dzeramā jeb krāna ūdens uzraudzību un kontroli centralizētajās (publiskajās) ūdens apgādes sistēmās.

Atbilstoši Veselības inspekcijas sniegtajai informācijai, iedzīvotājiem, kuri izmantoto savas ūdens ņemšanas vietas, pašiem jāveic pasākumi plūdu radīto veselības risku novēršanai!

Uzņēmums atgādina, ka, lai nodrošinātu ar dzeramo ūdeni iedzīvotājus, kuriem applūdušas individuālās ūdens ieguves vietas (grodu akas un spices), SIA “Jēkabpils ūdens” jau pirmdien, 16. janvārī atjaunoja darbību divos brīvkrānos. Viens brīvkrāns atrodas A. Pormaļa un L. Laicēna ielu krustojumā, otrs- Kapu un Zaļās ielas krustojumā (stāvvietā aiz pieturas).

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)