Banner 980x90

Kā pagarināt jaunību? Efektīvi kosmētiskie līdzekļi ikdienai

Ikviena sieviete vēlas izskatīties un justies labi. Bet nav nekāds noslēpums, ka ar gadiem gan pašsajūta, gan arī izskats var mainīties. Tādēļ ir vērts pievērst uzmanību dažādiem komponentiem, kas var uzlabot mūsu izskatu un pašsajūtu. Šie komponenti ir dažādi – sākot jau ar fiziskajām aktivitātēm un uzturu, kā arī kosmētikas līdzekļiem, ko lietojam ikdienā. 

Pareiza sejas kopšana katru dienu

Pāris soļos sniegsim ieskatu sejas kopšanā, kam būtu jāpievērš uzmanība katru dienu, ja vēlaties maksimāli ilgu laiku saglabāt skaistu un koptu sejas ādu.

Ja ikdienā lietojat dekoratīvo kosmētiku, tad katru vakaru pirms došanās pie miera, tā obligāti ir jānotīra ar šim mērķiem paredzētiem līdzekļiem. Iespējams, tas būs pieniņš, toniks vai micelārais ūdens. Atstāt dekoratīvo kosmētiku uz sejas, dodoties gulēt, ir nelāgs ieradums, kas ar laiku var atsaukties uz sejas ādas izskatu.

Kad dekoratīvā kosmētika ir noņemta, ir laiks sejas ādas attīrīšanai ar putām vai gēlu. Neskatoties uz to, ka dekoratīvā kosmētika ir noņemta, sejas āda pēc šīs procedūras ir jāattīra. 

Vismaz reizi vai divas nedēļā būtu ieteicams veikt sejas pīlingu ar skrubi, kas palīdzēs noņemt atmirušās ādas šūnas, līdz ar to āda būs starojošāka un vieglāka būs arī pašsajūta. Neveicot pīlingu, sejas āda var izskatīties pelēcīga un nevesela, jo veidojas atmirušās ādas uzslāņojums.

Ādas tonizēšana var palīdzēt nostabilizēt pH līmeni un atjaunot ādas hidrolipīdo mantiju. Ja jums ir taukaina āda, tad liekā sebuma paaugstinātā līmeņa dēļ būtu ieteicams lietot toniku, kam ir neliels augļu skābju saturs. Sausas ādas īpašniecēm ieteicams toniks, kas nepārsniegs 5,5 hH līmeni.

Gluži kā sejas pīlingu, regulāri būtu jālieto arī sejas tipam piemērota sejas maska. Vasaras periodā ieteicamas sejas maskas uz māla bāzes, kas var būt piemērotas arī pēc sauļošanās, lai nomierinātu sejas ādu. 

Pareiza sejas kopšana ir svarīga, bet vienmēr der paturēt prātā, ka ir jāizvēlas un jāiegādājas sejas kopšanas līdzekļi un sejas krēmi, kas ir kvalitatīvi un atbilst jūsu sejas ādas tipam. Tikai tā jūs varat sasniegt maksimālo efektu un iegūt mirdzošu, veselīgu un skaistu sejas ādu.

Īpašas rūpes par ādu ap acīm

Pēdējā laikā uzvaras gājienu iet patči jeb maska, kuru lietot ādai ap acīm. Patči atjauno ādas veselību un elastību, samazinot grumbiņas, kas zonā ap acīm daudzām sievietēm parādās jau ļoti agrā vecumā. Kvalitatīvākajiem patčiem sastāvā ir kolagēns, kas īpaši dziļi baro ādu. Lai patči sniegtu atsvaidzinošu un arī vizuāli redzamu efektu, iesakām tos pirms lietošanas piecas minūtes paturēt ledusskapī, bet ne saldētavā. 

Patčus visdrīzāk, ka jūs nelietosiet katru dienu, bet katru dienu ir vērtīgi lietot acu krēmu, kas ir piemērots un atbilstošs jūsu vecumam, lai samazinātu grumbiņas zonā ap acīm. 

Rūpes par sejas ādu un jo īpaši ādu ap acīm ir lieliska investīcija nākotnē, lai jūs būtu apmierināta ar to, ko redzat spogulī. 

Visu, kas ir nepieciešams sejas un ādas ap acīm kopšanai, jūs varat iegādāties e-veikalā 220.lv, kas nodrošina saviem pircējiem tikai un vienīgi augstas kvalitātes kosmētiku, kas darīs jūsu ikdienas sejas kopšanas rutīnu patīkamu un ar vērā ņemamiem efektiem. Interneta veikals 220.lv nodrošina ātru un ērtu piegādi, kas sniegs jums iespēju gandrīz vai nākamajā dienā pēc iegādes uzsākt lietot izvēlētos sejas kopšanas līdzekļus. 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu