Pašvaldība Jēkabpils Valsts ģimnāzijas vidusskolēniem apmaksās auto vadīšanas apmācības teorijas kursu

Rīga, 12.jūl., LETA. Jēkabpils pašvaldība 2019./2020.mācību gadā piedāvās Jēkabpils Valsts ģimnāzijas vidusskolēniem bez maksas apgūt "B" kategorijas auto apmācības teorijas kursu, aģentūru LETA informēja pašvaldībā.

Domes priekšsēdētāja vietniece Kristīne Ozola (VL-TB/LNNK) priekšlikumu bija iesniegusi izskatīšanai Jēkabpils domes Attīstības un tautsaimniecības komitejā, un tas tika atbalstīts. Plānots, ka jau nākamajā mācību gadā Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 10.-12.klašu audzēkņi varēs bez maksas apgūt "B" kategorijas auto apmācības teorijas kursu.

"Pilsētas domes vadība kā vienu no savas darbības prioritātēm ir izvirzījusi atbalstu ģimenēm ar bērniem. Arī šis būs atbalsts ģimenēm, kas atvieglos ģimenes budžetu un motivēs jauniešus iegūt autovadītāja tiesības un kļūt konkurētspējīgiem darba tirgū. Tuvākajā laikā Jēkabpils Valsts ģimnāzijas vadība veiks cenu aptauju un tiks izvēlēts pakalpojuma sniedzējs," skaidroja Ozola.

Iecere par auto apmācības teorijas kursa apgūšanu sākotnēji tiks realizēta Jēkabpils Valsts ģimnāzijā. Izvērtējot jauniešu aktivitāti un sasniegtos rezultātus kursa apguvē un B kategorijas vadītāja apliecības iegūšanā, dome diskutēs par iespēju realizēt ieceri par auto apmācības teorijas kursa apgūšanu arī citās Jēkabpils vidusskolās, ņemot vērā pašvaldības budžeta iespējas.

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)