Tūrisma informācija

 • Jēkabpils vēstures muzeja filiāle Krustpils pilī

  
Jēkabpils
vēstures muzeja filiāle Krustpils pilī

  Jēkabpils vēstures muzeja filiālē Krustpils pilī apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar vareno Krustpils pili, tās vēsturi, pastāvīgo ekspozīciju, kā arī aplūkot restaurācijas laikā atjaunotās pils interjera detaļas.

 • Jēkabpils vēstures muzeja filiāle "Sēļu sēta"

  
Jēkabpils
vēstures muzeja filiāle "Sēļu sēta"

  Jēkabpils vēstures muzeja filiālē "Sēļu sēta" tās apmeklētājiem piedāvā apskatīt pastāvīgo ekspozīciju - vairākus Sēlijas novada tautas celtniecības pieminekļus, kas saglabājušies no 19. gs. - dzīvojamo ēku, klēti, dzirnavas, pirti u.c., kā arī sniedz ieskatu sēļu zemnieka ikdienā.

 • Vecpilsētas laukums

  
Vecpilsētas
laukums

  Vecpilsētas laukums atrodas Jēkabpils pilsētas centrālajā daļā netālu no Daugavas. Laukuma veidošanās ir cieši saistīta ar visa kvartāla apbūves vēsturi. Šodien no gandrīz gadsimtu ilgām dzīlēm tajā ir atgriezusies sestdienas tirgus godība.

 • Sv. Gara un Sv. Nikolaja baznīcas un vīriešu klosteris

  
Sv. Gara
un Sv. Nikolaja baznīcas un vīriešu klosteris

  Sākotnēji klosteris tika celts no koka (17. gs.). Kokmateriālus celtniecībai devis hercogs Jēkabs no saviem mežiem. Pilsētas siluetam tik raksturīgā piecu kupolu Sv.Gara baznīca arī sākotnēji tika uzcelta no koka. Baznīcu ieskauj mūra siena.

 • Strūves parks

  
Strūves
parks

  Strūves parks kādreiz bija bagātāko pilsētas iedzīvotāju iecienīta atpūtas vieta, kurā ieeja bija par maksu. Parkā mēdza spēlēt orķestris, darbojās restorāns un bieži uzstājās ceļojošie akrobāti.

 • Mākslas galerija "Mans's"

  
Mākslas
galerija "Mans's"

  Mākslas galerija "Mans’s" dibināta 1991. gadā kā viena no pirmajām privātajām galerijām Latvijā. Mākslas galerijā regulāri tiek izstādīti ne tikai vietējo, bet arī Latvijā plaši pazīstamu ārzemju mākslinieku darbi.