Banner 980x90

Meklēšanas rezultāti

Sv. Gara un Sv. Nikolaja baznīcas un vīriešu klosteris

Sv. Gara un Sv. Nikolaja baznīcas un vīriešu klosteris

Brīvības iela 200, Jēkabpils, LV-5201
Komentāri
Sākotnēji klosteris tika celts no koka (17. gs.). Kokmateriālus celtniecībai devis hercogs Jēkabs no saviem mežiem. Pilsētas siluetam tik raksturīgā piecu kupolu Sv.Gara baznīca arī sākotnēji tika uzcelta no koka. Baznīcu ieskauj mūra siena.
Jēkabpils vēstures muzeja filiāle Krustpils pilī

Jēkabpils vēstures muzeja filiāle Krustpils pilī

Rīgas iela 216b, Jēkabpils, LV-5202
Komentāri
Jēkabpils vēstures muzeja filiālē Krustpils pilī apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja iepazīties ar vareno Krustpils pili, tās vēsturi, pastāvīgo ekspozīciju, kā arī aplūkot restaurācijas laikā atjaunotās pils interjera detaļas.

Jēkabpils
vēstures muzeja filiāle "Sēļu sēta"

Jēkabpils vēstures muzeja filiāle "Sēļu sēta"

Filozofu iela 6, Jēkabpils, LV-5201
Komentāri
Jēkabpils vēstures muzeja filiālē "Sēļu sēta" tās apmeklētājiem piedāvā apskatīt pastāvīgo ekspozīciju - vairākus Sēlijas novada tautas celtniecības pieminekļus, kas saglabājušies no 19. gs. - dzīvojamo ēku, klēti, dzirnavas, pirti u.c., kā arī sniedz ieskatu sēļu zemnieka ikdienā.

Mākslas
galerija "Mans's"

Mākslas galerija "Mans's"

Brīvības iela 154, Jēkabpils, LV 5201
Komentāri
Mākslas galerija "Mans’s" dibināta 1991. gadā kā viena no pirmajām privātajām galerijām Latvijā. Šajā laikā noorganizētas vairāk nekā 200 glezniecības, tekstilmākslas, grāmatu ilustrāciju, ex-libris un lietišķās  mākslas izstādes.
Vecpilsētas laukums

Vecpilsētas laukums

Vecpilsētas laukums, Jēkabpils, LV-5201
Komentāri
Vecpilsētas laukums atrodas Jēkabpils pilsētas centrālajā daļā netālu no Daugavas. Laukuma veidošanās ir cieši saistīta ar visa kvartāla apbūves vēsturi. Šodien no gandrīz gadsimtu ilgām dzīlēm tajā ir atgriezusies sestdienas tirgus godība.
Strūves parks

Strūves parks

Strūves iela, Jēkabpils, LV-5201
Komentāri
Strūves parks kādreiz bija bagātāko pilsētas iedzīvotāju iecienīta atpūtas vieta, kurā ieeja bija par maksu. Parkā mēdza spēlēt orķestris, darbojās restorāns un bieži uzstājās ceļojošie akrobāti.

Rezultāti kartē